18 stycznia 2019

Wypożyczalnia

W swojej ofercie posiadamy ok. 30 boxów takich marek jak THULE, TAURUS, MCM o różnych gabarytach i pojemnościach, które w pełni zaspokoją Państwa potrzeby podczas zimowych i letnich wyjazdów.

Posiadamy również platformy rowerowe – na 2 i  3 rowery  – montowane na hak i rowerowe bagażniki dachowe.

1.Boxy bagażowe:

 1-7  dni                      koszt  18 zł/dzień

8-14 dni  ( i dłużej)   koszt  16zł/dzień

Przy wypożyczaniu boxa od 1 do 3 dni pobieramy dodatkowo 30 zł opłaty montażowej (przygotowanie, czyszczenie, konserwacja).

2. Platformy rowerowe:

1-7 dni          –           koszt 25 zł/dzień

8- 14 dni ( i dłużej)- koszt 20 zł/dzień

3.Rowerowy bagażnik na dach:

1-3 dni       – 18 zł/dzień

4 dzień i dłużej –   12 zł/dzień

Uwagi:

1.Wypożyczając platformę rowerową proszę pamiętać, że  montując bagażnik rowerowy na tylnej klapie pojazdu czy haku  zasłaniamy  tablicę rejestracyjną co sprzeczne jest z art.60, ust. 1 pkt 2 . prawa o ruchu drogowym.

Koszt tablicy 53,50 zł. , czas oczekiwania  to około 3-4 dni. Jeżeli zatem przygotowujemy się na wyjazd z bagażnikiem rowerowym, powinniśmy tematem zainteresować się odpowiednio wcześniej. W celu uzyskania dodatkowej tablicy, należy zgłosić się do wydziału komunikacji, wypełnić i  złożyć stosowny wniosek. Konieczne będzie przy tym okazanie się dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu

 2.Box dachowy i  bagażnik rowerowy zwiększając możliwości ładunkowe samochodu zmienia równocześnie jego wysokość oraz masę.  Należy o tym pamiętać dostosowując do tego sposób prowadzenia auta, jak również to, że:

 -w zależności od modelu boxa, bagażnika rowerowego i rodzaju bagażnika bazowego wysokość samochodu może wzrosnąć nawet o 60 cm, a z zamontowanym rowerem na dachu o wiele więcej. PAMIĘTAJMY  O TYM WJEŻDŻAJĄC DO  BRAMY , GARAŻU CZY NA PARKING GALERII HANDLOWEJ.

– cięższy bagaż podnosi środek ciężkości auta, zmieniając jego zachowanie przy pokonywaniu zakrętów i hamowaniu

-samochód jest bardziej wrażliwy na podmuchy bocznego wiatru

-podczas postoju sprawdzajmy  mocowanie bagażnika

Proszę pamiętać aby nigdy nie przekraczać podawanej przez producenta samochodu dopuszczalnej masy całkowitej auta ani nośności dachu.

Waga:

-bagażnika bazowego to ok.5 kg

– boxa to ok.15 kg

– bagażu,  to max. 30-40 kg

                           >>>>>>>>>>>>>>>>CETMA – z nami wygodniej<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<